Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Krepšys 50x38cm Cheetah geltonas | yellow

-30%
resource_iittalaemea_1061469.jpg
Prekės kodas: 6411923672849
„Iittala“ pristato „Oiva Toikka Collection“ drobinius maišelius, kurie papildo „The Curious Mind of Oiva Toikka“ seriją. Kiekvieną „Oiva Toikka Collection“ drobės maišelį puošia ryškūs raštai, įkvėpti dizaino legendos Toikka piešinių. Žaismingi maišeliai pasižymi patvariu dizainu ir yra pagaminti iš storos organinės medvilnės, kuri išlaiko savo formą. Tai puiki kasdieninė rankinė ar pirkinių krepšys. Grafinis geltonas gepardas - ryški detalė. Puiki idėja gimtadienio dovanai.
13.93 € 19.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal