Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Ilkka Suppanen

1968

Ikka Suppanen, gimęs 1968 m., Helsinkio Technologijos universitete studijavo architektūrą, o Helsinkio meno ir dizaino mokykloje baldų dizainą. Jo studija teikia strateginio ir visapusiško dizaino paslaugas, o jo klientai yra Artek, Axis, Cappellini, Ferlea, Leucos, Lucente, Nokia, Zanotta, Marimekko ir Saab Automobiles.

Suppanen domėjimasis skirtingomis gamybos technologijomis, medžiagomis bei jų panaudojimu akivaizdus jo darbuose. Jo ekspresija lengva, žiūrinti priekin ir tuo pačiu tęsianti Šiaurės dizaino tradicijas. Anot Suppanen, tik geriausias dizainas sukuria pridėtinę vertę vientisai gamybos grandinei, prasidedančiai vartotojo poreikiais ir pasibaigiančiai galutiniu produktu. Jis mėgsta vystyti ilgalaikius projektus, kur aiškiai jaučiamos inovacijos.

Ikka Suppanen darbai yra eksponuojami visame pasaulyje, pradedant Venecijos bienale bei tarptautine Milano baldų paroda ir baigiant Niujorko šiuolaikinio meno muziejumi. Jo darbai yra įtraukti į kai kurių muziejų nuolatines ekspozocijas, pvz. Stedelijk muziejaus Amsterdame.

designer-ilkka-suppanen.jpg

Ilkka Suppanen

Eiliškumas
Prekių puslapyje: