Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Formelės sausainiams 2 vnt.

-30%
aalto_cookie_cutter_2-set_jpg.jpg
Prekės kodas: 6411923665834
Aptakios dizaino pradininko Alvar Aalto bangų formos nugalėjo 1937 m. pasaulinėje parodoje Paryžiuje ir nuo to laiko jos yra laikomos skandinaviško interjero dizaino ikona. Įkvėptos gimtojo Suomijos kraštovaizdžio, Aalto bangos apjungia funkciją ir skulptūrą. Kurkite bangas ir Jūs su šiomis ikoninėmis Aalto formomis. Rinkinį sudaro dvi skirtingo dizaino aukštos kokybės sausainių formelės. Linksmybės ir funkcionalumas viename. Tobulai tinka šventiniam laikotarpiui ar kasdieniam naudojimui. Jas lengva valyti, galima plauti indaplovėje. Tai puiki dovanėlė gimtadienio ar įkurtuvių proga.
9.03 € 12.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal