Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 15cm, Moominmamma marmelade

Prekės kodas: 6411801009255
Šį marmelado spalvos Moominmamma dubenėlį puošia ARABIA iliustratorės-keramikės Tove Slotte piešinys. Iliustracija pagrįsta Tove ir Lars Jansson komiksais Stebuklinga žiema (1959) ir Muminuko Mamos tarnaitė (1956). Muminuko Mama kartu su tarnaite Misabel darbuojasi nedideliame daržovių sklypelyje. Tačiau Muminuko mamai nėra svetimi ir maži gyvenimo malonumai, tokie kaip atokvėpio nuo darbų metu pasimėgauti puodeliu gardžios kavos. Šią Moominmamma produktų liniją sudaro puodelis, dubenėlis ir lėkštė.
27.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

 

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atgal