Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 155 mm pilkas | grey

Prekės kodas: 6411920041105
Spalvingi Maribowls dubenėliai gaminami nuo 60 – ųjų metų. Tai nutiko po to, kai Marimekko įkūrėja Armi Ratia juos panaudojo savo pagarsėjusiose sodo šventėse. Jie tapo vertingomis dovanomis ir kolekcionierių objektais. Maribowls išlieka populiarūs metai iš metų. Tinkantys ir serviravimui, ir dekoravimui Maribowls dubenėliai gaminami įvairiausių spalvų ir dviejų dydžių.
47.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Pilkas 155 mm aukščio Mariskooli dubuo. Pagamintas naudojant kokybiškiausią belgišką smėlį, pasižymintis itin dideliu skaidrumu, kietumu bei tvirtumu. Šios savybės garantuoja produkto cheminį ir mechaninį patvarumą.

"iittala" spalvoto stiklo gamybai naudojami oksidai. Tai reiškia, kad bėgant metams tiesioginiai saulės spinduliai nepakeis ir neišblukins stiklo gaminių spalvų, produktai turi didelį atsparumą įbrėžimams. Taip pat - visa "iittala" produkcija yra bešvinė, draugiška aplinkai.

Žaismingi, gyvybingų spalvų dubenys nesunkiai ras vietą ir paskirtį Jūsų namuose. Galite juos drąsiai naudoti įvairiausiems desertams, uogoms, riešutams, kokteiliams, gėlėms merkti, papuošalams, raktams bei kitiems smulkiems buitiniams rakandams susidėti ar tiesiog, kaip interjero detalę. Pasitelkite vaizduotę ir nebijokite netradicinių sprendimų!

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Aalto Aalto

Elina Aalto, gimusi 1976 m., ir Klaus Aalto, gimęs 1975 m., 2010 m. atidarė savo pačių dizaino dirbtuves Aalto + Aalto. Abu dizaineriai troško kurti funkcionalius, estetiškus ir jausmingus daiktus, kurie įneštų ką nors naujo į materialųjį pasaulį. Jiems buvo savaime suprantama ieškoti ir į kasdienius daiktus žvelgti vis nauju kampu. Aalto + Aalto kūrė produktus Kekkilä, Selki-Asema, SavetheC bei kitiems.

Atgal