Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 15 cm Moomintroll grassgreen

Prekės kodas: 6411801006117
Visiškai naujas žalių atspalvių dubenėlis, iliustruotas remiantis komikso Muminukas ir Marsiečiai (1957 m.) piešiniais. Seriją papildo puodelis ir lėkštė.
Ši indų linija yra iliustruota Muminuko ir pasiklydusio mažojo Marsiečio paveikslėliais. Per radiją Muminukas išgirsta, kad prie žemės artėja skraidantis objektas. Staiga jis nusileidžia Muminuko mamos darže. Muminukas paslepia Marsietį, kurio ieško ir policija. Muminukas su Marsiečiu bendrauja per specialią magišką dėžę.
23.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal