Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dėžutė 108x108 mm pilka | grey

-20%
iittala_com-product_page_460px-template (33).jpg
Prekės kodas: 6428501109611
Vitriini - tai praktiškas ir stilingas sprendimas smulkučiams daiktams Jūsų namuose laikyti. Multifunkcinės dėžutės gali būti naudojamos raktų, juvelyrinių dirbinių, aksesuarų, sagų, sąvaržėlių laikymui ar kt.
Tai kur kas daugiau nei paprasta priemonė niekučiams susidėti. Vitriini dėžutės, gaminamos įvairių spalvų, kelių dydžių, atrodančios tarsi spalvoti ledo kubeliai, leis Jums susikurti savo kompoziciją, kuri ne tik puoš interjerą, tačiau ir atliks labai reikalingą ir praktišką saugojimo, eksponavimo funkciją.
43.92 € 54.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Anu Penttinen sukūrė ypač žavią tarpusavyje derančių, lengvai pritaikomų stiklo dėžučių kolekciją. Suomiškas pavadinimas "Vitriini", asocijuojasi su vitinomis, kuriose galite eksponuoti savo nuotaiką, asmenybę mintis ir viską ko trokšta širdis.
Pagrindinė medžiaga naudojama Vitriini kolekcijoje yra stiklas. Taip pat jis kombinuojamas su ąžuolo mediena bei metalu kai kuriuose kūriniuose. Kolekcijoje gausu skirtingų spalvų variacijų, keletas dydžių. Net atskiros dalys gali būti derinamos tarpusavyje ar pateikiamos atskirai, priskiriant skirtingas funkcijas.
Tai puiki galimybė susikurti unikalią, asmeninę, žaismingą, sistemišką mozaiką. Greičiausiai visi turime mažų, smulkių daiktų namų lentynose ar ant stalo, kurie dažnai atodo "benamiai". Iittala Vitriini dėžutės - puikus pasiūlymas šių daiktų laikymui ir tuo pačiu eksponavimui.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Anu Penttinen

Anu Penttinen pažįsta savo stiklą, nes tai jos kaip menininkės pasirinkta kūrybos priemonė, o Nuutajärvi Glass Village ji turi įsikūrusi savo studiją. Ji yra Helsinkio meno ir dizaino universiteto absolventė, todėl jos kūryba atspindi jos domėjimąsi miesto aplinkos fenomenu ir elementais. Žemėlapiai, miesto gatvės, iš vienos vietos į kitą judantis transportas visada ją žavėjo. Kaip pati dizainerė teigia, ji iš betono ir žmogaus veiklos atsirenka reginius, kurie vėliau tampa abstrakcijomis jos stiklo kūriniams.

Atgal