Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Desertinis šaukštas

Prekės kodas: 6428501450461
Artik kolekciją sudaro išgryninto ir rafinuoto dizaino, universalūs stalo įrankiai. Tai itin mėgstamas stalo įrankių rinkinys, pasižymintis lengvomis, bet smagiomis detalėmis. Skandinaviška stalo įrankių kolekcija demonstruoja aptakų ir grakštų dizainą. Poliruoto nerūdijančio plieno įrankiai yra tvirti ir subalansuoti patogiam naudojimui. Modernaus dizaino Artik įrankiai puikiai tinka bet kokiam stalo serviravimui.
Galima plauti indaplovėje.
15.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Derinant apvalius kotus ir įstrižus šakutės dantukus, sukuriamas įrankių svoris ir vientisumas. Itin paprastos formos. Mėgaukitės išgrynintu, rafinuotu dizainu.

Įrankius lengva derinti prie bet kurio tipo indų, bet kurio stiliaus. Madingas, modernus, tačiau nesenstančio dizaino modelis.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Laura Partanen

1972 m. gimusi Laura Partanen ir 1965 m. gimęs Arto Kankkunen priklauso naujajai jaunųjų Suomijos dizainerių kartai. Juos vienija bendra dizaino filosofija, stipriai susijusi su viskuo, kas charakterizuoja "Iittala". Jų kūryba buvo pristatyta Dizaino forumo organizuotoje parodoje Young Forum 2000 Helsinkyje.

Atgal