Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Aukšta taurė viskiui, 350 ml 2 vnt.

Prekės kodas: 6411929500207
Šis formoje pūsto stiklo gaminys iš esmės nubrėžė šeštojo dešimtmečio pagrindinių stiklo gaminių kryptį. Stiklo dizaineris ir taikomojo meno atstovas Göran Hongell buvo vienas iš suomiškojo stiklo tradicijų kūrėjų. Už savo formoje pūsto stiklo gaminių liniją Aarne 1954 m. Milano trienalėje jis buvo apdovanotas aukso medaliu.
60.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Aarne dizainas tarsi įprasmina prigimtinį stiklo lygumą ir skaidrumą. Kolekcija atnaujino Iittala požiūrį net į vyno taures, o martinio taurės laikomos vienos simpatiškiausių ir gražiausių kūrinių asortimente.

Kiekvienas gaminys pūstas atskirai, o šaltas plovimas byloja, kad taurės turi ploną kraštelį. Plonas kraštas kartu su kūgine forma daro modelį pažeidžiamu. Jums mieli daiktai turėtų sulaukti tinkamos priežiūros, kad ilgai tarnautų, taigi Iittala stipriai rekomenduoja plauti Aarne kolekciją rankomis ar labai atsargiai indaplovėje, kad nekontaktuotų su jokiais kitais gaminiais.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Göran Hongell

Helsinkyje gimęs menininkas ir stiklo dizaineris Göran Hongell buvo vienas suomiško stiklo tradicijų pradininkų. 1930 m. pristatė savo labiausiai išgarsėjusį kūrinį – pūsto stiklo gaminių liniją Aarne. 1954 m. už šią liniją Milano trienalėje laimėjo aukso medalį.

Atgal