Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ąsotis 1,6L tamsiai pilkas | dark grey

Prekės kodas: 6411923670302
Ikoninis Kaj Francko dizainas yra daugiafunkcinis, gaunamas tik iš trijų paprastų formų: apskritimo, kvadrato ir stačiakampio. Dizaineris siekė sukurti universalią ir rafinuotą kolekciją. „Kartio“ pasižymi puikiai subalansuotais, nesenstančiais kūriniais, kurie yra ikoniški Šiaurės šalių dizaino simboliai. Specialaus leidimo apvalus „Kartio“ ąsotis idealiai tinka patiekti šaltus gėrimus. Puikiai derinamas su kitais „Kartio“ kolekcijos kūriniais. Tamsiai pilka spalva suteikia paprastą eleganciją. Pagaminta Suomijoje. Puiki dovana. Rekomenduojama plauti rankomis.
89.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Viename tyriausių savo kūrinių, Kartio stikle Kaj Franck užfiksuoja tobulą pusiausvyrą tarp medžiagos ir stiprių, tačiau paprastų geometrinių formų. Sukonstravęs šį paprastą, bet pakankamai tvirtą ir kasdienai tinkantį gaminį, Kaj Franck sukūrė legendinį geriamosios stiklinės modelį, pranokstantį bet kokias tendencijas. Plati ir įvairi Kartio spalvų paletė puikiai įrodo "Iittala" meistrų sugebėjimus.

Kaj Franck 2011 m. būtų suėję 100 metų. Tokio jubiliejaus proga Iittala pristatė keletą Kaj Franck labiausiai brangintų klasikinų kūrinių ir spalvų. Spalvinė gama atnaujinama kasmet.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal