Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ąsotis 1,2L skaidrus | clear

-20%
iittala-58.jpeg
Prekės kodas: 6411920002991
„Vandens ratilai“ – būtent šie 1932 m. Aino Aalto sukurti spausto stiklo gaminiai yra pats tikriausias įrodymas, kad esminė kompozicija yra vertinama bet kuriuo laikmečiu. Paprastas, taupantis vietą, užtikrinantis patogų talpinimą ir universalumą dizainas buvo šių klasikinių kūrinių atskaitos taškas. Vis dar tebegaminama Aino Aalto linija švenčia savo istorijos 80 – metį ir skatina "Iittala" žiūrėti tik pirmyn.

Ąsočio talpa 1,2 L
103.92 € 129.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Dizainas įkvėptas ratilų, atsirandančių įmetus akmenuką į ramiai tyvuliuojantį ežero vandenį. Kadangi ši linija yra vienas iš seniausiai gaminamų Iittala modelių, tai puikus nesenstančio skandinaviško dizaino pavyzdys, ne kartą patikrintas laiko išbandymų. Linijos pagrindą sudaro serviravimo dubenys, lėkštės ir stiklinės. Stiklinės gaminamos įvairių spalvų, serviravimo indai - skaidrūs.

Atsižvelgiant į Iittala dizaino filosofiją, kolekcija lengvai derinama su kitais produktais, paprastai bei gražiai kombinuojama su visais Iittala gaminiais.

Aino Aalto originaliai kolekciją vadino “Bölgeblick”. Ši serija 1936 m. meno trienalėje Milane laimėjo aukso medalį.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Aino Aalto

Aino Marsio, gimusi Helsinkyje 1894 m., Helsinkio politechnikos institute įgijo architektūros išsilavinimą ir 1924 m. pradėjo dirbti Alvar Aalto architektų dirbtuvėse. Netrukus ji ištekėjo už Alvar Aalto ir kartu su nauja pavarde jai teko partneris visam gyvenimui. Pora visą gyvenimą glaudžiai dirbo kartu iki Aino mirties 1949 m.

Aino Aalto nuopelnai neišmatuojami, ji paliko stiprų, nešališką ir modernų pėdsaką dizaino ir architektūros srityse. Geriausiai žinoma kaip Bölgeblick stiklo linijos, sukurtos 1932 m., kūrėja. Šiandien ši linija "Iittala" kolekcijoje siejama būtent su Aina Aalto vardu. Liniją sukurti įkvėpė vandens ratilai, matomi įmetus akmenį, ir po 80 metų ji vis dar atrodo šiuolaikiškai.

„Kaskart, kai nuskamba dizainerės vardas, kas nors ištaria: legendinė Aino Aalto. Ji labiausiai estetiška mano sutikta asmenybė.“ Šitaip 1976 m. interviu metu Aino apibūdino jos draugė Maire Gullichsen. Tarptautinėje arenoje Aino Aalto buvo suomiško dizaino pionierė. Jos parodomoji architektūrinė kompozicija Artek stendui Milano trienalėje 1936 m. buvo apdovanota Grand Prix apdovanojimu, o jos stiklo linija apdovanota aukso medaliu. Aino Aalto taip pat kūrė ir projektavo pastatus, interjerus, baldus bei tekstilės gaminius.

 

Atgal