Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ąsotis 1 L jūros mėlynas | sea blue

Prekės kodas: 6411923666626
Pasaulyje pripažintas dizaineris Alfredo Häberli sukūrė kolekciją Essence, siekdamas paprastesnio ir funkcionalesnio gėrimų pateikimo. Kūrybinio proceso rezultatas – suomiški pūsto stiklo indai, pasižymintys šiuolaikišku, minimalistiniu dizainu ir aštriu charakteriu. Dabar Essence ąsočių spalvų paletę papildo ir energinga jūros mėlyna. Ąsotis tobulai tiks vynui, vandeniui ar sultims patiekti. Jo forma leis ilgiau išlaikyti gėrimus vėsius, o patį ąsotį patogiai paimti. Pagamintas Suomijoje. Puiki dovana. Rekomenduojame plauti rankomis.
89.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alfredo Häberli

Alfredo Häberli gimė 1964 m. Buenos Airėse, Argentinoje. Šveicarijoje studijavo pramoninį dizainą. Šiandien jis Ciuriche dirbantis, bet visame pasaulyje gerai žinomas dizaineris. Savo kūryboje Häberli sėkmingai derina tradicijas ir naujoves. Jo kūriniuose pilna džiaugsmo ir energijos.

Žmogiškoji prigimtis yra Häberli kūrybos proceso atskaitos taškas. Jo gaminiai ir konstrukcijos yra skirtos naudojimui. Jis nešališkai ir išradingai ištiria gaminių naudojimo situacijas ir niekada nekuria formos vardan formos. Vadovaudamasis savo įžvalgomis, jis keičia per laiką nusistovėjusius archetipus, o tai kasdien žmones supančius daiktus padaro aktualius laikmečiui ir naudojimo aplinkybėms.


Atgal