Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal A6 lėkštė 10x15cm Helle ametisto | amethyst

Prekės kodas: 6411923670531
Dizaino legenda Oiva Toikka užpildė "Helle" liniją savo meile spalvoms, kai devintajame dešimtmetyje sukūrė šį motyvą „Arabia Pro Arte“ kolekcijai. „Iittala“ pagerbia spalvingą Toikka kūrybą, pristatydama naujų formų „Helle“ lėkštes ir puodelius. „The Curious Mind of Oiva Toikka“ serijos dalis „Helle“ stalo indai gali būti miksuojami ir derinami su kitais indų rinkiniais, tokiais kaip „Teema“ ir „Teema Tiimi“, kad sukurtų įkvepiančią atmosferą. Ametisto „Oiva Toikka Collection Helle“ lėkštė puikiai tinka užkandžiams, pavyzdžiui, tapams ar vieno kasnio sumuštinukams. Helle suteikia spalvingą akcentą tiek jūsų kasdieniam stalui, tiek ypatingoms progoms. Surinkite visą lėkščių rinkinį ir derinkite su „Helle“ puodeliais. Puiki namų įkurtuvių dovana.
21.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal