Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal A5 lėkštė 15x21cm Helle ametisto | amethyst

Prekės kodas: 6411923670524
„Iittala“ pagerbia Suomijos dizaino pradininko Oiva Toikka meilę spalvoms, pristatydama naujų formų „Helle“ kolekciją. Toikka dar 1980-aisiais sukūrė gyvybingą raštą “Arabia” kolekcijai. Kaip serijos „The Curious Mind of Oiva Toikka“ dalis, „Helle“ stalo indai gali būti miksuojami ir derinami su kitais indų rinkiniais, tokiais kaip „Teema“ ar „Teema Tiimi“, kad būtų sukurta įkvepianti atmosfera. „Oiva Toikka Collection” Helle A5 lėkštė puikiai tinka pusryčių ar pietų patiekalams serviruoti. „Helle“ suteikia spalvingumo jūsų kasdienai ar ypatingoms progoms. Surinkite visą lėkščių rinkinį ir derinkite su „Helle“ puodeliais. Puiki dovana.
32.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal