Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal 24 vnt. stalo įrankių rinkinys

Prekės kodas: 6428517000902
Paprasto, tačiau savito dizaino Scandia stalo serviravimo įrankiai sukurti legendinio „iittala“ dizainerio Kaj Franck dar 1952 metais. Tai klasika, be abejonės, tinkama tiek moderniam, tiek tradiciniam stalo serviravimui. Laikui nepavaldi stalo įrankių kolekcija tobulai dera su išgrynintų formų indų kolekcijomis Teema ir Kartio. 24 vnt. stalo įrankių rinkinį sudaro 6 šakutės, 6 peiliai, 6 šaukštai ir 6 šaukšteliai kavai. Pagaminta iš nerūdijančio plieno.
249.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Laikui nepavaldi stalo įrankių kolekcija tobulai dera su išgrynintų formų indų kolekcijomis Teema ir Kartio. Scandia dizainas remiasi pagrindinėmis geometrinėmis formomis, suteikiančiomis daiktui paprastumo ir ikoniškumo. Kolekcija buvo gaminama 1952-1989 metais ir 1996-1998 metais. Šį kartą ji atnaujinta, kaip „iittala“ kolekcijos dalis, ir pritaikyta šiandienos mitybos įpročiams.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal