Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Žaidimo taisyklės


Žaidimas: „Myliu IITTALA“

Apsilankykite IITTALA salone, nufotografuokite savo svajonių gaminį iš IITTALA, kelkite jį į mūsų svetainės žaidimo galeriją https://www.ginalasinterjeras.lt/lt/galerija/myliu-iittala-konkursas/upload.html. Vienam laimingajam padovanosime IITTALA Essence taures raudonam vynui 450 ml, 2 vnt..


Žaidimo taisyklės

1.    Žaidimo organizatorius – Mocevičiaus firma „GINALAS“, (toliau – Organizatorius).
2.    Žaidimas vyksta interneto svetainėje www.ginalasinterjeras.lt.
3.    Žaidimo dalyviai (kas įkelia nuotraukas ir atsiima prizus) – ne jaunesni kaip 16 metų, veiksnūs fiziniai asmenys, LR piliečiai.
4.    Žaidimas vyksta nuo 2017 m. birželio mėn. 15 d. iki 2017 m. birželio mėn. 25 d.
5.    Nuotraukas į žaidimą galima siųsti nuo 2017 m. birželio mėn. 15 d. iki 2017 m. birželio mėn. 25 d. 24:00 valandos; balsavimas vyksta nuo 2017 m. birželio mėn. 15 d. iki 2017 m. birželio mėn. 25 d. 24:00 valandos.
6.    Žaidimo prizas:
- Laimėtojas bus apdovanotas iITTALA Essence taurėmis raudonam vynui 450 ml 2 vienetai.;
- Prizo vertė – 30 €.
7.    Žaidimo dalyviams reikia į Ginalas interjeras galeriją įkelti savo darytą nuotrauką iš IITTALA salono su mėgiamu gaminiu. Aprašyme galima parašyti, kodėl tai yra Jūsų svajonių gaminys. Nuotrauka bus patalpinta www.ginalasinterjeras.lt puslapyje.
8.    Nuotrauką reikia siųsti šiuo adresu: https://www.ginalasinterjeras.lt/lt/galerija/myliu-iittala-konkursas/upload.html, nurodant savo vardą, pavardę ir galiojantį el. pašto adresą. Persiųsdami savo nuotraukas žaidimo dalyviai neprieštarauja, kad nuotraukos būtų talpinami žaidimo svetainėje ir Organizatoriaus socialinio tinklo Facebook bei Instagram paskyrose. 
9.    Organizatorius pasilieka teisę nepublikuoti nuotraukų, kurių turinys nėra priimtinas organizatoriui.
10.  Prizas skiriamas įvertinus šiuos kriterijus:

- Organizatoriaus internetiniame puslapyje patalpintos nuotraukos surinkti balsai. „Patinka“ („Like“) surinktų balsų skaičius nebūtinai garantuoja laimėjimą, kadangi yra daug nesąžiningų būdų tokių balsų skaičiui surinkti.

- Mocevičiaus firmos „Ginalas“ sudarytos komisijos balsai, kurie apsprendžia galutinį rezultatą.

11.  Žaidime vienam asmeniui galima dalyvauti vieną kartą.
12.  Už balsų klastojimą ar jų dirbtinį generavimą žaidimo dalyvis bus diskvalifikuotas be papildomo įspėjimo.
13.  Žaidimo laimėtojai bus paskelbti 2017 m. birželio mėn. 26 dieną Organizatoriaus Facebook paskyroje.
14.  Apie prizo laimėjimą laimėtojas bus informuotas elektroniniu paštu.
15.  Su laimėtoju Organizatorius susisiekia per savaitę nuo žaidimo pabaigos laimėtojo nurodytu el. pašto adresu ir susitaria dėl prizo atsiėmimo/pristatymo. Žaidimo laimėtojui laimėtas prizas bus įteiktas per 5 darbo dienas. Laimėtojui privaloma pateikti tapatybę įrodantį dokumentą.
16.  Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti žaidimą ar pakeisti žaidimo laikotarpį bei žaidimo sąlygas, pranešus apie tai svetainėje www.ginalasinterjeras.lt.
17.  Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu žaidime, žaidimo atšaukimu, nutraukimu, sustabdymu, ar žaidimo sąlygų (taisyklių) pakeitimu. 
18.  Jei Organizatorius nustato, kad prizo laimėtojas neturėjo teisės dalyvauti konkurse, atitinkamas prizas šiam laimėtojui neįteikiamas. Prizas atitenka kitam laimėjusiam dalyviui.
19.  Jei Organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju per 15 punkte nurodytą laikotarpį, jis netenka savo kaip laimėtojo statuso ir atitinkamas prizas be jokios kompensacijos laimėtojui lieka Organizatoriui.
20.  Žaidimo dalyvis sutinka, kad registracijos metu jo nurodytais kontaktais (elektroninio pašto adresu) būtų siunčiami pranešimai apie žaidimo eigą ir problemas.
21.  Žaidimo dalyviai, registruodamiesi dalyvauti žaidime ir pateikdami savo asmens duomenis, patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatytais atvejais ir tvarka.

22.  Prizai į pinigus nekeičiami.