Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Naujienos

VISIEMS vaikų indams -20% nuolaida

2017.05.26

 

Birželio 1-ąją švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.


VISIEMS vaikų indams -20% NUOLAIDA IITTALA salonuose ir internete. Pasiūlymas galioja nuo 2017-05-29 iki 2017-06-04.

Atraskite nuotykius vaizduojančias kolekcijos – tai pasakos vaikams, tik perkeltos į indų formą. 

 

Rinktis 

 Troliai Mumiai
  – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.
Kolekcija Pepė Ilgakojinė yra duoklė vienai populiariausių Astridos Lindgren knygos herojų. Pepės nuotykiai, pasitikėjimas savimi ir stiprybė įkvėpė daugelį pasaulio mergaičių. Lygiai prieš 70 metų išleistos knygos iliustracijos puošia porceliano indus. Originalūs Ingrid Vang Nyman piešiniai, puikios spalvos ir aukštos kokybės porcelianas – tobulas derinys! 


Kolekcija Emilis iš Lionebergos – skirta vienam populiariausių Astridos Lindgren knygos herojų – išdaigininkui Emiliui. Originalūs Ingrid Vang Nyman piešiniai, puikios spalvos ir aukštos kokybės porcelianas – tobulas derinys! 

 

Kas nežino šių paukščių? Piktieji paukščiai spėjo užkariauti ne tik telefonus, kompiuterius, bet ir mūsų širdis. Šie linksmi puodeliai tikrai praskaidrins jūsų rytą ir sukels šypseną. Ko daugiau reikia gerai dienos pradžiai?


Taip pat skaitykite:
Idėjos vaikų stalo dekorui pagal Alfą Ivanauską
https://www.ginalasinterjeras.lt/lt/straipsniai/interjero-idejos/stalo-dekoras-birzelis.html