Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Naujienos

Prenumeratos konkursas

2018.11.06

Prenumeruokite Ginalas Interjeras naujienlaiškį iki 2018-11-18 ir laimėk Kalėdinių stiklo burbulų rinkinį. 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS:

 1. Konkurso organizatorius: Mocevičiaus firma GINALAS (toliau – Organizatorius).
 2. Konkursas vyksta: 2018 m. lapkričio 1 d. – 2018 m. lapkričio 18 d.
 3. Konkurso nugalėtojas išrenkamas 2018 m. lapkričio 19 d.
 4. Pagrindinis konkurso prizas: Kalėdiniai žaisliukai 80 mm 5 vnt. raudoni (24.90 €).
 5. Konkurse dalyvauja asmenys, 2 taisyklių punkte nurodytu laikotarpiu, užpildę naujienų prenumeratos anketas “iittala” salonuose ir elektroninėje parduotuvėje www.ginalasinterjeras.lt.
 6. Konkurse dalyvauja asmenys, tiksliai nurodę savo el. paštą ir/arba telefono numerį ir registracijos metu sutikę, kad Mocevičiaus firma “Ginalas” pateiktus asmens duomenis gali tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais.
 7. Pasibaigus konkursui, iš visų per visą laikotarpį užsiregistravusių dalyvauti Žaidime dalyvių atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas 1 laimėtojas, kuriam bus įteiktas Mocevičiaus firmos „Ginalas“ įsteigtas prizais – : Kalėdiniai žaisliukai 80 mm 5 vnt. raudoni (24.90 €)..
 8. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu. Konkurso laimėtojų vardai ir pavardės bus paskelbti Mocevičiaus firmos “Ginalas” socialinio tinklo „Facebook“ Ginalasinterjeras paskyroje.
 9. Pastebėjusi sukčiavimo atvejus, Mocevičiaus firma “Ginalas” pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš konkurso dalyvių sąrašo.
 10. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti konkurso taisykles ir apie tai paskelbti www.ginalasinterjeras.lt.
 11. Konkurse negali dalyvauti Mocevičiaus firma “Ginalas” darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 12. Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.
 13. Konkurse dalyvauja tik viena konkurso dalyvio užpildyta anketa.
 14. Vienas konkurso dalyvis gali laimėti tik vieną konkurso prizą.
 15. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 

Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. p. info@ginalasinterjeras.lt